O společnosti

Firma SWIMER, ústředí v Toruni (Polsko) zabývá se výrobou polyethylenových nádrží pro bezpečné skladování a distribuci pohonného oleje, močůvky, vody, Adblue a chemických látek.

 

Jako jedna s nemnoha firem poskytujeme služby v plné m rozsahu od projektování a provádění forem (vlastní nástrojárna) přes produkci hotových výrobků, taky přeprava a dodávka je provedena zakázníkovi vlastními dopravními prostředky. Certifikáty, atesty a vyznamenání pro naše výrobky na mezinárodním a statním trhu mají záruku na nejvyšší jakost služeb.

 

 

 

Zahájení společnosti, která se zabývá distribucí nádrží.

 

 

 

 

 

 

Rozhodnutí o produkci vlastních nádrží na pohonný olej, Adblue, močůvky a vodu.

 

 

 

 

 

 

 

Nový druh nádrží SWIMER TANK ECO-Line. Ocenění na veletrhu pro výrobky SWIMER.

 

Jsme členem Polské hospodářské komory zemědělských strojů a zařízení a asociace ROTOPOL. Firma SWIMER má rozhodnutí o vytvoření tlakových a nízkotlakových nádob pro hořlavé tekuté látky, čislo: UC-03-283 -W/1-14. Podniky, které produkují, opravují i modernizují technické vybavení a mají technický nazor, podle čl. 9 Nařízení Technické Inspekce z dne 21 prosince 2000 (Sbírka zákonů č. 122, položka 1321) musejí mít výkon vydaný správním rozhodnutím Institutu Technické Inspekce . Požadavka se týká statních a taky zahraničních podniků.

 

 


Pokud chcete ověřit zda firma je skutečně výrobci nádrží, vyzýváme Vás do stránky: Polští výrobci mají nárok UDT

 

 

Srdečně Vás zveme k spolupráci.

SWIMER ulice Płaska 64 87-100 Toruń Polsko
export@swimer.com.pl
+48 56 68 147 63
Návrh a výroba: SWIMER 2015